Ustájení

28. srpna 2008 v 12:43 |  Jezdectví

Doporučujeme nedávat své koně na ustájení do Kozolup a nebo do stáje Cinema Palas nebo něak tak se to jmenuje je to na brdech.Do Kozolup by to ještě šlo tam jsem alespoň výběhy do,kterých koně nedávaj stejně,ale to je jedno jenže když se kouknete na výběhy v Brdech... hrůza!Jsou tam dva malé výběhy kde je pár koníků,které neznám.Jeden výběh je velký asi jako třetina školní třídy!Jízdárna je tam sice pěkná,ale koně nemaj pohyb ve výběhu.Ve výbězích je písek a žádná tráva.V Kozolupech jsou koně ve výběhu jen na focení,když přijede fotograf jinak nic.Jindřich Chromý bez licence.

Svinaře - Mají pěkné ustájení s velkými výběhy.Celkem dobrá jízdárna.

Hlásná Třebáň - Výběhy mají a koníky tam také dávají.Jízdárnu mají a není špatná.Na vyjížďky se tam dá jezdit a sprcha,automatická napaječka,piliny a sláma jako podestýlka a dostatek sena pro koně tam rozhodfně nechybí.Před stájí je lavička.Kovář tak je a trenérka taky.

Řitka - Nic moc.Trenéři se snaží,ale nic vás tam nenaučí.Klidně 3 roky můžete jen klusat a cválat se skoro nenaučíte.Jízdárnu mají celkem dobrou a možnosti této stáje nejsou také špatnéa,el ustájení nedoporučujeme.Důvod-frekventovaná silnice u stájí.

Tak to je naše posouzení stájí z našeho pohledu.Je jen navás ,kterou stáj si vyberete a z jakého důvodu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raduška Raduška | 24. října 2008 v 22:12 | Reagovat

Hezkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý ... .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama